Zamówienie i Transport Parkietu

Masz pytania odnośnie zamówionego w naszej firmie parkietu?

Zadzwoń, tel.: 605 092 679

Napisz, mail: parkiet@solpar.pl

Wyślij zapytanie przez formularz znajdujące się po prawej stronie.

1. Transport parkietu i desek gratis !

Transport zakupionego w firmie SOLPAR s.c. parkietu i desek podłogowych  oferujemy bezpłatnie na terenie całej Polski, przy zamówieniach powyżej 50 m2. Posiadamy własny system logistyczny, towar dowozimy na miejsce do Klienta, w ustalonym wcześniej terminie.

2. Transport GRATIS przy mniejszych zamówieniach !!!

Istniej też możliwość bezpłatnego dostarczenia parkietu nawet przy mniejszych zamówieniach (kilkanaście, kilkadziesiąt m²), ale przy okazji dowozu do danej miejscowości większego zamówienia do innego Klienta. W innym wypadku doliczamy koszt przesyłki kurierskiej.

3. Odbiór osobisty

Jeżeli chcą Państwo odebrać parkiet osobiście, zapraszamy do naszego zakładu mieszczącego się w Zawadach k. Białegostoku. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (opakujemy i przygotujemy parkiet do transportu), pod numerem: 605 092 679

Adres i pełne dane kontaktowe na stronie: www.parkiet-ceny.pl/kontakt

3. Bezpłatna wysyłka parkietu i desek kurierem

Firma Solpar s.c. oferuje także wysyłkę parkietu poprzez firmy spedycyjne. Jeśli kupujesz mniejsze ilości parkietu (realizujemy zamówienia nawet 1 czy 2 m²) i nie możesz jej odebrać w siedzibie naszej firmy, to możemy po wcześniejszym ustaleniu przesłać zamówiony parkiet przez firmę kurierską.

W celu ustalenia sposobu, terminu i ceny transportu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 605 092 679

Zapraszamy serdecznie do korzystania z bezpłatnego transportu zakupionego w naszej firmie parkietu!